Ślubna dekoracja kościoła


Ślub to bez wątpienia szczególny moment w życiu każdego człowieka. Która kobieta nie marzy o białej sukni i romantycznych chwilach w ten niezwykły dzień? Ważnym elementem udanego ślubu jest niewątpliwie właściwe udekorowanie kościoła, w którym ma odbyć się uroczystość.
Kwestię dekoracji należy dopiąć już podczas zamawiania ślubu u księdza. Często zdarza się, że to obsługa kościoła dekoruje świątynię. Dlatego też warto upewnić się, kto ma zadbać o ten szczegół.
Jednym z elementów dekoracji są na pewno kwiaty. Duże bukiety przy ołtarzu, a także mniejsze na każdej ławie, wyglądają bardzo ładnie i są właściwie nieodłącznym elementem większości ślubów. Spotykane są również kokardy i chusty połączone z kwiatami lub dodawane osobno. Tak ozdobione ławy na pewno umilą parze młodej drogę do ołtarza.
Jeśli ślub odbywa się zimę lub jesień, dobrym pomysłem mogą stać się świece, które ocieplą atmosferę i dodadzą niezbędnego blasku.
Ozdobić można również drzwi do kościoła, poręcze i barierki.
dekoracja kościoła na ślub Poznań to tylko dodatek do całej uroczystości zaślubin i wesela, jednak jest to bardzo ciekawy szczegół, który na pewno ukazuje, jak ważne jest to święto.